סחר בינלאומי

חברת DLJ לוגיסטיקה מספקת שירותי סחר בינלאומי ליבואנים המעוניינים להתחיל תהליכי ייבוא מסין, מטורקיה וממגוון מדינות נוספות. החברה מעניקה ליווי מלא לאורך כל הדרך, החל משלב הרעיון ועד להגעת הסחורה ליעד. 

הניסיון העצום של DLJ לוגיסטיקה בתחום סחר הבינלאומי, בא לידי ביטוי ברשת קשרים ענפה שיצרה במשך השנים, כמו סוכנים מעבר לים, קשרים עם מפעלים המייצרים מוצרים ברמות איכות שונות ויצרנים המתמחים בפיתוח מוצרים משלב אב טיפוס. המטרה היא לבנות תוכנית שתאפשר לכל יבואן לייצר מתודות עבודה יעילות וחסכוניות שעובדות לאורך זמן.

שירות סחר בינלאומי כולל את השלבים הבאים:

קצת על עולם הסחר הבינלאומי

כידוע, הסחר העולמי גדל מידי שנה וזאת תודות ליכולות התקשורת המתקדמות, הטכנולוגיה המתפתחת, אפשרויות השילוח ובכלל האפשרות לשנע מכולות ענק דרך הים. כל אלה מאפשרים ליבואנים ברחבי העולם לייבא סחורות בהיקפים גדולים ואף לייצר מוצרי פרייבט לייבל (ייצור לפי דרישה) במפעלים מעבר לים וליהנות מתעריפים נוחים מאוד ולשרוד בשוק כל כך תחרותי.

כיום תהליכי ייבוא נפוצים במדינות הבאות:

ייבוא מסין

כידוע, סין נחשבת למעצמת ייבוא, עם מגוון רחב של מפעלים וספקים בדרגות איכות שונות. העלויות האטרקטיביות, המגוון הרחב של המוצרים, התקשורת הטובה מול היצרנים, מרכזי ההפצה הגדולים וכו׳, הופכים את תהליך הייבוא מסין לכדאי מאוד ונוח ליבואנים ישראלים. אולם, ייבוא מסין הוא תהליך שאין להקל בו ראש ויש לתכנן היטב כל מהלך כדי ליהנות מתעריפים נוחים.

ייבוא מטורקיה

כמו סין, גם טורקיה נחשבת למעצמת ייבוא, אך היתרון הבולט שלה הוא הקרבה הגיאוגרפית לישראל המאפשרת ליבואנים לקבל מהר יותר את הסחורה ביחס לארצות אחרות. בנוסף, גם האיכות הגבוהה של המוצרים הופכת אותה ליעד פופולרי לייבוא, כך גם ההיצע הגדול של המוצרים, הייצור הייחודי לפי דרישה, אי הצורך בתשלום מכס ועוד.

דילוג לתוכן