ייעוץ לוגיסטי

חברת DLJ לוגיסטיקה מתמחה בשילוח בינלאומי ומציעה ליבואנים שירותי ייעוץ לוגיסטי. השירות מאפשר לבחון את הכדאיות טרם ייבוא המוצרים ובהמשך לתכנן מראש את שרשרת האספקה. בתהליך הייעוץ, צוות החברה יציע פתרונות יצירתיים לקיצור משמעותי של הזמנים וחיסכון בעלויות.

רגע לפני שמייבאים או מייצאים סחורה, יש לא מעט שאלות קריטיות שחייבות לקבל מענה מקצועי, החל מתהליכים רגולטיביים, עלויות השינוע, תשלומי המס, תהליכי שרשרת האספקה ועוד. באופן טבעי מדובר על תחום מורכב מאוד הדורש ידע רב בכל הקשור למיסוי ובכלל לכל העלויות הכרוכות בתהליך, ויש לא מעט.

תכנון לא נכון ואי לקיחת בחשבון עלויות ורגולציות שונות, עשויים להוביל להפסדים רבים. כך לדוגמה יש לבחור את שיטת השילוח המתאימה לאופי המוצרים המיובאים, יש לקבל אישורים מגופים שונים כמו ממשרד הבריאות, לעיתים יש לייבא את הסחורה בתנאים מסוימים וכך הלאה. את כלל האלמנטים הללו יש לקחת בחשבון לפני שיוצאים לדרך.

הצוות של DLJ לוגיסטיקה כאן כדי שתתחילו ברגל ימין וללא צרות וטעויות שיגרמו להפסדים כספיים. עם תכנון מקיף של כל העלויות ותהליכי השינוע - תוכלו לייעל את שרשרת האספקה ולשפר את השירות ללקוחות!

מה תקבלו במסגרת הייעוץ?

דילוג לתוכן